image

Půjčíme, poradíme, vyrobíme!

Máme úplně všechno, co potřebujete pro malou hudebně-herní akci doma s přáteli nebo s kolegy v zaměstnání. Půjčíme techniku, poradíme jak hrát, uspořádáme soutěž a obdarujeme Vás vlastnoručně vyrobeným diplomem... Co víc si přát?

Hudebně-herní diplomy

Chystáte soutěž ve své oblíbené hře? Chtěli byste obdarovat vítěze pěkným diplomem, ale nemůžete žádný sehnat? Naše sdružení pár diplomů nakreslilo a jsou volně k použití. Na této stránce najdete víc.

Nová trička

Trička jsou naší vizitkou na akcích a patří k našemu sdružení již od začátku. Tento rok nově si je může koupit úplně každý, ale některé barvy jsou rezervované. V roce 2009 jsme udělali nový design, na který jsme opravdu pyšní.

Hudebně-herní infografika

Vyznáte se ve světě hudebních her? Víte co si můžete zahrát na svém počítači a na co potřebujete playstation? S infografikou od Czech DDR už Vás žádná otázka nepřekvapí. Prohlížejte zde.

Půjčovna vybavení

Organizujete občas akce, kde jsou k vyzkoušení hudební hry a nechcete si přitom ničit svoje vybavení? Chcete si vyzkoušet nějaké novinky? Nemáte projektor? Půjčíme Vám techniku od našeho partnera, firmy Rare Items. Chci více informací.

Křížovky a kvízy

Jste nemocní a nemůžete hrát? Uvařte si čaj, vezměte si tužku a zkuste naší sadu PIU křížovek. Máte pocit, že o hudebních hrách víte vše? Tak to rozhodně zkuste naše kvízy, po splnění si můžete vytisknout malý upomínkový certifikát. K dispozici jsou zatím dva: Co Ti říká pojem hudební hry? a Jak dobře znáš hudební hry DDR/ITG/PIU?

Placky (odznáčky)

Máte rádi hudební hry? Řekněte to plackou! Czech DDR si pro Vás připravilo kolekci malých placek s hudebními motivy, které může mít úplně každý. Chcete mít také nějakou? Návrhy a návod k objednání jsou k nahlédnutí na blogu sdružení.

To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite