image

Půjčíme, poradíme, vyrobíme!

Máme úplně všechno, co potřebujete pro malou hudebně-herní akci doma s přáteli nebo s kolegy v zaměstnání. Půjčíme techniku, poradíme jak hrát, uspořádáme soutěž a obdarujeme Vás vlastnoručně vyrobeným diplomem... Co víc si přát?

Aktivity našeho sdružení

Chystáte soutěž ve své oblíbené hudební hře? Chtěli byste obdarovat vítěze pěkným diplomem, ale nemůžete žádný sehnat? Pomůžeme Vám :o) Naše sdružení pár diplomů nakreslilo a jsou volně k použití v plné tiskové kvalitě jen pod podmínkou, že zachováte jejich design. Text, obrázek a podkladovou barvu si můžete měnit podle potřeby. Nabídka zdaleka není konečná, rozroste se ještě minimálně o Para Para Paradise, Pop'n Music nebo univezální hudební diplom a pokud máte nějaké zvláštní přání, napište nám. Diplomy můžete stahovat už hotové prázdné jako .pdf, nebo k upravení ve Photoshopu jako .psd. Pokud potřebujete verzi pro černobílý tisk, pište.

To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite