image

Česká taneční hra

EverStep umí česky, je jednoduchý, podporuje multiplayer, automaticky detekuje připojenou taneční podložku, má spousty módů jako je například Battle a je ke stažení zcela zdarma. Na jeho vývoji se neustále pracuje, takže co neumí dnes, to bude umět zítra.

Everstep

EverStep je Česká freewarová taneční hra, která se snaží volně navázat na ITG. Najdete zde proto stejné hodnocení jako v ITG, stejné známkování a další. Původním cílem EverStepu bylo vytvořit jednoduchou hru pro nováčky, která nebude vyžadovat složitou konfiguraci jako StepMania a poskytne přehledné prostředí pro začínající hráče. Skin EverStepu vzdáleně připomína ITG3, které nikdy nevyšlo.

Velkou výhodou EverStepu je plná kompatibilita se StepManii, lze tedy jednoduše nahrát songy určené pro SM do EverStepu. Postup je stejný, jako u StepManie.

EverStep 1.0

EverStep 1.0 původně vyšel v květnu 2008. Jako hlavní zajímavost se dá uvést, že hra v sobě obsahovala pouze 9 skladeb, převzatých z SMMixu, avšak měla downloader skladeb přímo integrovaný v sobě. Hra se nedočkala valného přijetí u zkušených hráčů, avšak u nováčků (kterým je určena) se stala velmi oblíbenou. Service pack pod názvem EverStep 1.1 vyšel v lednu 2008 pouze jako DVD verze a upravuje především podporu nových podložek na trhu.

EverStep 2.0

Vývoj EverStepu 2.0 začal okamžitě po vydaní ES1.0. Obsahuje několik menších úprav, jako například převedení všech textur do vysokého rozlišení, podporu širokoúhlého zobrazení nebo redesign některých elementů do více cell-stylu. Hlavní změnou je však přidaná podpora Battle Mode (známého z ITG) a Multiplayer mode, který není nepodobný ITGMP, PiuPRO-X nebo iDANCE. Multiplayer podporuje 8 padů najednou, které by měli být identické. Poslední novinkou v ES2.0 je český překlad hry. Jaké ohlasy za sebou ES2.0 nechá ukáže až čas.

DVD a Web verze

EverStep 1.0 i 2.0 byly vydány ve dvou verzích - Web a DVD. Obě jsou funkčně shodné, avšak DVD verze obsahuje navíc renderovaná videa na pozadí a další skladby, aby hru mohli lidé používat ihned po instalaci. DVD verzi lze získat zakoupením podložky, ke které je EverStep přibalen nebo na akcích CzechDDR. Obě verze jsou bezplatné.

Odkazy

Oficiální stránky


To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite