image

Flashové DDR

Jste nemocní a nemůžete hrát? Čekáte na vlak? Nudíte se na návštěvě u příbuzných? Zkuste Flashovou verzi klasické hry DDR, k hraní nepotřebujete kromě Flash Playeru a kurzorových tlačítek (kláves) vůbec nic, hra se nestahuje, nemusíte mít profil a je zcela zdarma.

Flash Flash Revolution

Flash Flash Revolution (zkráceně FFR) je další z mnoha variací klasické taneční hry DDR, která je napsaná pro on-line hraní přes Internet. Podložku můžete klidně nechat složenou za skříní, k hraní potřebujete jen Internetové připojení, Internetový prohlížeč podporující technologii Flash a klávesnici. Nemusíte stahovat žádné pomocné soubory na disk, hra je zcela zdarma, a pokud nechcete ukládat své výsledky, tak není potřeba ani registrace.

První načtení hry chvíli trvá, ale pak už běží svižně bez prodlev nebo zbytečného čekání. Ovládání je trochu nezvyklé, tlačítko „Start“, „Play“ nebo „Enter“ tu prostě nenajdete, všechno od výběru songu přes výběr módu až po spuštění písničky musíte procházet postupně. Až na rohový pás s kolečky nenarazíte na problém, pohyb ve hře je celkem intuitivní. Velké plus vidím hlavně v možnosti zvolit si styl hudby, který mi nejvíce vyhovuje a v zajímavější hudbě celkově - v seznamu skladeb bychom „disco“, „hardcore“ nebo „punk“ hledali opravdu marně. Na stránkách hry dokonce můžete najít kompletní „playlist“ všech k poslechu, který aktuálně končí u čísla 1564. Tvůrci hry mysleli opravdu na všechno, pokud váháte s výběrem, hudba na pozadí se nepřehrává stále do nekonečna a do zbláznění, po dvou nebo třech smyčkách přestane úplně.Hudební styl a mód hry zvolíte pomocí malých zelených šipek v pravém horním rohu úvodní obrazovky a klikem na příslušné kolečko sekce. Po volbě žánru se uprostřed obrazovky objeví tabulka se seznamem písniček a jejich obtížností, které se nedají zvyšovat nebo snižovat tak, jak jsme zvyklí z jiných hudebních her - každá má pouze jednu obtížnost, ale může se v seznamu opakovat víckrát.

Skladby uvnitř jsou o dost těžší než v klasických tanečních hrách, protože se předpokládá, že na klávesnici toho zvládnete více než na podložce. Obtížnosti se dělí na 12 standartních kategorií a jednu naprosto šílenou. Jejich seznam je následující:

1 – Easiest, 2 - For Beginners, 3 - Very Easy, 4 – Easy, 5 – Standard, 6 – Tricky, 7 – Difficult, 8 - Very Difficult, 9 – Challenging, 10 - Very Challenging, 11 - For Masters Only, 12 - For Gurus Only, 13 - …
Obtížnost „4 – Easy“ můžeme přirovnat k obtížnosti „Medium“ 5 ve hře ITG nebo 6 ve hře Stepmania.Výsledné hodnocení se neliší od jiných hudebních her, na které jsme zvyklí. Obsahuje přehled odehraných značek seřazený podle přesnosti, hodnotu maximálního komba, celkové „score“ a navíc také počet získaných kreditů nebo pořadí v žebříčcích, protože všechny výsledky se ihned on-line porovnávají s ostatními registrovanými hráči. Při potvrzování značek můžete dostat hodnocení „Perfect“ (to absolutně nejlepší a nejpřesnější), „Good“, „Average“, „Boo“ a „Miss“ (to absolutně nejhorší).Pokud potřebujete změnit rychlost značek, časování nebo ovládací klávesy hry, vraťte se do úvodní obrazovky a stiskněte červené tlačítko „Settings“. Pokud chcete experimentovat se směrem pohybu značek, vraťte se do úvodní obrazovky a stiskněte libovolné tlačítko z horního tmavě modrého panelu „Genre Select“. Postavičky se mění pomocí tlačítek „Character“ umístěných v dolní části úvodní obrazovky nad statistikami o aktuálně přihlášeném hráči a pokud jste opravdu dobří, můžete se přihlásit do on-line bitvy s ostatními hráči prostřednictvím červeného tlačítka „Challenge“. Flas Flash Revolution můžete hrát s více hráči najednou ve verzi „Multiplayer“, ta je však přístupná pouze registrovaným členům.

FFR je pěkná, spolehlivá a do detailů promyšlená hra, kterou rozhodně můžeme doporučit všem hráčům. Nehodí se jen pro přestávky ve škole, je to hra, kterou máte chuť si zahrát i když Vám doma pod postelí odpočívá úplně nová taneční podložka.

Oficiální stránky hry

http://www.flashflashrevolution.com
Stránka s flashovým panelem hry

To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite