image

Hra mistrovství

ITG je považována za špičku mezi tanečními hrami a můžete se s ní setkat i na naší největší a nejdůležitější soutěži jménem Mistrovství ČR v Tanečních hrách. Obsahuje legendární skladby mnoha úrovní obtížnosti a setkat se s ní můžete doslova na celém světě.

In The Groove 3 OpenGroove

Již během vývoje In The Groove 3 se řada lidí v komunitě snažila sbírat skladby a stepcharty z ITG3, které si našli cestu ven. Po ukončení vývoje ITG3 se tento trend znásobil. ITG série byla ukončena v době, kdy bylo ITG3 beta těsně před uvedením a věřilo se, že bylo téměř kompletní. Postupně se však objevovalo čím dál více skladeb, stepchartů a dalších informací. Avšak bylo jisté, že kompletní ITG3 se ven nikdy nedostane. Proto se uvnitř komunity hráčů utvořil team s cílem ITG3 dokončit a následně vydat. Oficiální stepcharty, které se podařilo získat, zůstaly v packu a byly dokončeny pouze stepcharty, u kterých oficální verze neexistovala. K songům byly také dodělány bannery a videa na pozadí. Oficiální ITG3 slibovalo 2 nové funkce - double dělané pro freestyle a couple (2 hráči hrají na 2 padech a musí spolupracovat, každý měl mít zřejmě vlastní noteskin). Tyto funkce se nedostaly do OpenGroove projektu.

In The Groove 3 Theme

Součástí ITG3:OG je i ITG3 skin. Projekt ITG3 skinu původně odstartovat tvůrce ITG2PC mDaWg, po čase jej přebral NX-306 a poté další lidé. ITG3 je stále ve vývoji a stále není dokončen. V současnosti se počítá pouze s vydáním pro OpenITG. Již dříve byla uvolněna preview verze.

Kompatibilita

ITG3:OG byl vydán pro OpenITG a ITG2PC. Skladby by měly fungovat i v ITG automatech obsahujících r21. ITG3:OG je možné používat i s jinou verzí StepManie nebo ITG, avšak může být nestabilní. StepMania 3.9 není podporována (nefungují rolly).

Download

ITG3 OpenGroove lze stáhnout zde:
mnova.org (torrent)

To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite