image

Hra mistrovství

ITG je považována za špičku mezi tanečními hrami a můžete se s ní setkat i na naší největší a nejdůležitější soutěži jménem Mistrovství ČR v Tanečních hrách. Obsahuje legendární skladby mnoha úrovní obtížnosti a setkat se s ní můžete doslova na celém světě.

In The Groove MultiPlayer (Fitness)

In The Groove Fitness (Multiplayer) je produktem Positive Gamingu, který se už od roku 2004 snažil připravit multiplayer k tanečním hrám. Předchůdce ITGMP byl představen již na akci The Gathering 2005, kde se hrálo najednou na 20 Cobalt Fluxech. Obsahoval skin ze StepMania 3.9 a DDR skladby. Poté bych multiplayer převeden do ITG a následně vydán.

In The Groove Multiplayer používá vlastní bezdrátové řešení pro pady, takže je možné setup sesynchronizovat tak aby nelagoval. Testovací verze multiplayeru měli klasické Cobalt Flux pady, ke kterým by připojen externí bezdrátový control box. První generace pak měli upravené cobaltfluxy, které měli navíc madlo, arcade-style black modifikaci a potisk, který odpovídal Impactům. Pozděj byly tyto pady nahrazeny bezdrátovou variantou Impact Arcade.

Princip multiplayeru

Multiplayer je založen na myšlence zapojení více hráčů než je běžně - normálně 2 hráči nebo v Quadu 4 hráči (Quad není považován za multiplayer). Ve středu obrazovky je jeden sloupec ukazující stepchart, všichni hráči tedy musí hrát na jednu obtížnost a na stejné modifikátory (tedy i speedmody). Po stranách pak mají všichni hráči své okénko, kde se ukazuje jejich hodnocení. Takto lze v případě ITG multiplayeru zapojit až 32 hráčů. Hraní na multiplayeru bývá obtížnější, jelikož hráč musí sledovat hodnocení a šipky zvláště, proto hlavně lidé s horším vnímáním rytmu mívají na MP potíže s přesností. Není zde nic jako lifebar a za Miss/Wayoff se neodečítá skóre.

Nové módy

Multiplayer obsahuje 2 možnosti her - Multiplayer Game and Multiplayer Workout. Game je klasická hra, kde operátor vybírá songy jeden po druhém. Workout je celkem zajímavý nonstop mód. Na začátku se definuje délky hraní, playlist, ze kterého se náhodně vyberou skladby, obtížnosti a jak se budou v průběhu hry měnit. Lze tak definovat například start na jednoduchých, skladbách, konec na těžkých, nebo střídání lehká-těžká, apod.

Stepcharty

Stepcharty na multiplayeru jsou identické s ITG PC, což zde paradoxně tolik nevadí. Na soutěže lze multiplayer použít, díky tomu, že expert stepcharty jsou shodné s ITG2PC. ITG MP obsahuje všechny skladby z ITG1 a 2, avšak žádné z ITG3 (beta verze obsahovala cca 15. ITG3 skladeb, ty však nejsou ve vydané verzi).

Jeden ITG multiplauyer systém máme k dispozici a občas se objevuje na akcích nebo jej lze zapůjčit

To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite