image

Hra mistrovství

ITG je považována za špičku mezi tanečními hrami a můžete se s ní setkat i na naší největší a nejdůležitější soutěži jménem Mistrovství ČR v Tanečních hrách. Obsahuje legendární skladby mnoha úrovní obtížnosti a setkat se s ní můžete doslova na celém světě.

OpenITG

Open ITG je projekt, který původně vznikl ze StepManie 3.95 a měl umožňovat načítání vlastních skladeb z USB. Dnes se snaží spíše navazovat na vývoj automatové verze ITG2 tam, kde skončila. Má vestavěné drivery pro všechny ITG arkády (upgrade i dedicaby). Operátorům dává další funkce, jako například definovat limity načítání vlastních songů, spravovat další skiny, songpacky, apod. Mimo automatové využití se OpenITG může hodit na akce, nebo pokud chcete autentický ITG AC-feeling doma.

V základu najdeme v OpenITG vylepšený skin z ITG2, ovšem žádné skladby nebo videa na pozadí. Ty je potřeba nahrát (nebo nalinkovat, což umožňuje sám OpenITG installer) z jiných instalací stepmanie nebo itg.

In The Groove 3

OpenITG také obsahuje několik novinek udělaných specificky pro ITG3 skin, na kterém se stále pracuje. Ačkoliv se občas na netu objevují screenshoty, zatím nic oficiálně vydáno nebylo.

Instalace

1) Stáhnetě installer
2) Nainstaluje
3) Nahrajte skladby do adresáře /Songs/
4) Nakonfigurujte podložku
5) Enjoy!

Odstraňování problémů

Hra spadne pří výběru Graphics Options v Options menu
Otevřete metrics.ini a najděte skupinu [ScreenGraphicOptionsBasic] a změnte řádek "LineNames=1,2,3,4,5,6,7,8" na "LineNames=1,2,3,4,5,6,7"

Download

Open ITG Beta 2 lze stáhnout z následujících stránek:
OpenITG.gr-p.com (USA)

Odkazy

Officiální stránky
Stránky BoXoRRoXoRs, kde lze najít více info o OpenITG a fóra k OpenITG

To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite