image

Přidejte se k nám!

Hudební hry Vás opravdu baví a máte chuť dělat něco pro druhé? Přidejte se k nám! Je úplně jedno jak dobře hrajete, která hra Vás baví, kolik Vám je let nebo čím se živíte, možností jak pomáhat je opravdu hodně.

Nebojíme se médií

Naše sdružení se snaží prezentovat hudebně-taneční hry široké veřejnosti a občas se nám podaří napsat článek pro odborný časopis nebo natočit maličkou reportáž pro televizi. Na této stránce se můžete podívat, jak nám to jde:

Rozhovor pro portál Neziskovky.cz

Internetový portál Neziskovky.cz sdružuje veškerý neziskový sektor v České Republice, pořádá odborné kurzy a snaží se o profesionalizaci činnosti neziskových sdružení. Rozhovor z těchto stránek byl pořízený panem Jakubem Hajným pro předmět Management neziskových organizací, kterého se účastnil i pan Marek Šedivý, ředitel o.p.s. Neziskovky.cz.

Reportáž od Grunexu

Firma Grunex byla naším sponzorem pro Mistrovství ČR 2009 a Vy se můžete podívat na sestříhanou reportáž, kterou přímo na místě natočili s hráči, vítězi i zástupci sdružení nebo firmy Rare-Items.

Časopis 21. století

Kdo si koupil časopis 21. století v červnu roku 2005, měl možnost si přečíst pěknou reportáž o Czech DDR a Dance Dance Revolution v Čechách. Kdo ji nestihl, nevadí, můžete podívat na černobílou nascanovanou verzi. Reportáž psal Marek Kuchařík, foto Xsoft. První strana | Druhá a třetí strana

Televize Prima

TV Prima přínesla 20ti minutový záznam z akce Pragocon 2005, kde se objevilo i naše sdružení, které zajišťovalo jednu z atrakcí conu. Zázam najdete na stránkách Google videa.

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite