image

Ukaž co umíš!

Mistrovství České Republiky v tanečních hrách je každoroční největší a nejdůležitější soutěží, kde měří své síly ti nejlepší. Ještě si netroufáte soutěžit? Ať už přijdte podpořit své přátele nebo půjdete jen náhodou kolem, zastavte se u nás, je to šance vidět to nejlepší.

Mistrovství ČR v tanečních hrách 2006

Datum: 7.7. 2006
Místo: KD Junior - Chotěboř, akce "Festival Fantazie"
Hrálo se na: SM3.9 (Cyberia style) + Trinpad


Výsledky turnaje

1. S'Tsung - Medaile, diplom, desková hra
2. Superload - Medaile, diplom, CDčko
3. Cloud - Medaile, diplom, samolepky


Report z turnaje

by S'Tsung

Feet of Fame je název národního turnaje v DDR a ITG. Probíhal tak, že si každý hráč ruletou vybral čtyři skladby ze čtyř různých skupin (DDR osmitlapka, ITG osmitlapka, DDR devítitlapka a ITG devítitlapka).

Člověk by si říkal, že každý hráč bude hrát jinou skladbu, ale nakonec tomu tak nebylo, protože random trochu nefungoval. Pravda na Clouda asi nikdo nemá, tomu se podařilo z první skupiny vybrat JEDINÝ nestreamový song z plno streamových jednoduchých osmitlapek. Později jsem přes dveře slyšela, že se začaly náhodně vybírat skladby, co k sobě mají blízko v ruletě.
Nejlepší to však bylo v třetím kole, kdy si nějaká první dotyčná osoba vybrala Gradius Cyber. Další osoba se trefila těsně vedle a o jednu skladbu tento song minula. Pak zase padl Gradius Cyber atd. Já jsem si tento roztomilý song vybrala taky (ehm fuj song, není tam žádná melodie, rytmus...hm.). Navíc se mi při skladbě odmotal obvaz a tak jsem chvíli šlapala po něm a nevěděla jestli mám přestat nebo to dohrát. Nakonec jsem to málem ohvězdičkovala (95,78%).

V posledním kole jsme čekali se SuperLoadem, kdo na koho vyzbyde. Chtěla jsem ať jde SuperLoad přede mnou nebo při nejhorším se mnou. Když jsme už byli sami tři ještě s Puldou tak jsme byli napjatí jak to teda bude. Nakonec hod kostkou Určil Puldu se Superloadem, ale Xsoft (tuším) zakročil a řekl, že Pulda půjde sám.

Poslední kolo, poslední skladba a rozhodnutí o tom, kdo je Mistr Republiky. Byla vybraná skladba The Message, což bylo pro mě jenom dobře, protože tam není moc šipek. Měla jsem šíleně ztuhlé nohy a byla jsem nervózní jak jen to u mě jde. Nakonec jsem ale vyhrála, což asi všichni očekávali. I když SuperLoad má jednu dobrou věc, má stále výsledky narozdíl ode mě. Já jsem měla výsledky v rozmezí asi šesti procent na rozdíl od něj (jedno procento).

I když v ruletě padaly ty samé skladby, vždycky to skončilo tak, že padla skladba, kterou jsme neznali. Takže aspoň k něčemu ta ruleta byla.

Za námi se umístili Cloud, Trin, Binarek, Hexeus, Dave, Sheila, Martin, Herby, Centime, Jenda, Pulda, Seqoy, Desgenais, Declen a Humungus. Congrats všem.

To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite