image

Ukaž co umíš!

Mistrovství České Republiky v tanečních hrách je každoroční největší a nejdůležitější soutěží, kde měří své síly ti nejlepší. Ještě si netroufáte soutěžit? Ať už přijdte podpořit své přátele nebo půjdete jen náhodou kolem, zastavte se u nás, je to šance vidět to nejlepší.

Mistrovství ČR v tanečních hrách 2007

Datum: 29.7.2007
Místo: Modrá škola - Praha, akce "AdVík"
Hrálo se na: DDR Supernova (PS2), ITG1 (PS2) + Cobalt Flux


Výsledky turnaje

1. S'Tsung - Medaile, diplom
2. Jenda - Medaile, diplom
3. Trin - Medaile, diplom


Report z turnaje

By Centime

Druhý ročník FoF byl rozdělen na dvě části - ITG a DDR a v každé z nich se udělovaly diplomy. Hrálo nás celkem 10 a ne všichni byli úplně spokojení se systémem hraní. K dispozici jsme měli jeden Cobalt Flux zapůjčený od S'Tsung, se kterým si někteří hráči moc nerozumněli. Za těchto okoloností tedy nebyla nálada na turnaji zrovna nejideálnější, nicméně i tak jsme si dobře zasoutěžili.
Supernovu někteří hráči na místě viděli poprvé v životě, takže se pár lidí této části ani neúčastnilo a těšili se spíše na ITG. V každé části se hrála 4 kola v obtížnostech 7, 8, 9 a 10, přičemž hráči si mohli vybrat konkrétní song v každé kategorii. Při určování pořadí v ITG části rozhodovala samozřejmě procenta, v DDR části pak počet perfectů.

To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite