image

Vybíráte podložku?

Nevíte jaká podložka je ta pravá? Která nejvíce vydrží, která je nejlevnější nebo která jde připojit třeba k Playstation nebo Nintendu Wii? Pomůžeme Vám! Testujeme každou u nás dostupnou taneční podložku a píšeme recenze, vy můžete vybírat.

Deluxe Dance Pad HardFoam

První pad s tvrdou výplní.

Výrobce: MayFlash
Uvedení na trh: 2006
Typ: Softpad s výplní
Doporučená cena: 1250 kč
Konektor: USB, XBOX, PS2
Kompatibilní s DDR/ITG: Ano, odpovídá rozměrům?Odchylka od rozměrů: 4cm

Ačkoliv pad neodpovídá rozměrům přesně, tato odchylka nepředstavuje zásadní problémy a nevyžaduje měnit styl hry.

Kompatibilní s PIU: Ne?Pad nemá aktivní středové pole, proto na něm nelze PIU hrát.
PC USB Dance Pad

Bodové hodnocení

Citlivost: ********
Životnost: ********
Pocit ze hry: ********
Celkové hodnocení: ********

Recenze

By S'Tsung

Deluxe Dance Pad s tvrdou výplní je vylepšenou verzí původního Deluxe Dance Padu s měkkou výplní, výplň tohoto padu je však o mnoho pevnější. Při došlapu pocítite dopad na měkký povrch, který však jen tlumí náraz a noha se do padu zaboří maximálně o pár milimetrů. Díky této vlastnosti je pad přesnější a umožňuje snažší odraz při hraní. Výplň se dá jako u svého předchůdce vyjmout a můžete hrát bez ní, pouze s výztužemi pod panely se šipkami. Pad se pohodlněji přepravuje, když je výplň vyjmutá.

Protiskluzová úprava na těchto padech je identické kvality jako u Deluxe padu s měkkou výztuží. Pad je schopný se udržet na kobercích nebo některých typech hladkých povrchů, ke kterým se doslova "přisaje". Nedoporučujeme používat "přísavky" od výrobce k přilepení padu k zemi, ve většině případů spodní vrstvu po čase potrhají. Pokud budete chtít pad udržet na jednom místě, přilepte ho raději izolační páskou k zemi. Na tomto padu je ideální hraní v ponožkách.

Rozložení senzorů u V2.5 je identické s V2 (Deluxe s měkkou výplní), má tedy mírně zvětšený středový panel (kruh o průměru 34 cm), ale na kvalitu hraní to nemá výrazný vliv.

Celková životnost padu je bohužel rozdílná kus od kusu. U padu se relativně rychle ničí senzory (pozor i potrhané senzory fungují), vydrží od půl roku do roka pravidelného domácího hraní. Pad se prodává s 3-in-1 konektory a jde připojit k Playstation, Xboxu nebo k počítači.

Pozn: Tento pad je občas označován jako V2.5, protože se jedná o hybrid mezi druhou a třetí generaci Deluxe Dance Padu.

Porovnání výplní:

To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite