image

Vybíráte podložku?

Nevíte jaká podložka je ta pravá? Která nejvíce vydrží, která je nejlevnější nebo která jde připojit třeba k Playstation nebo Nintendu Wii? Pomůžeme Vám! Testujeme každou u nás dostupnou taneční podložku a píšeme recenze, vy můžete vybírat.

Deluxe Dance Pad V3

Nejlepší softpad s výplní.

Výrobce: FutureMAX
Vyrábí MayFlash podle designu FutureMax.
Uvedení na trh: 2006
Typ: Softpad s výplní
Doporučená cena: 2000 kč
Konektor: USB, XBOX, PS2, GC, Wii
Kompatibilní s DDR/ITG: Ano, odpovídá rozměrům?Rozměry padu odpovídají přesně standardním rozměrům, na padu lze hrát hry DDR a ITG tak, jak byly designované.
Kompatibilní s PIU: Ne?Pad nemá aktivní středové pole, proto na něm nelze PIU hrát.
Deluxe Dance Pad V3

Bodové hodnocení

Citlivost: ********
Životnost: ********
Pocit ze hry: ********
Celkové hodnocení: ********

Recenze

By Centime

Na první pohled se zdá, že se jedná o stejný produkt jako je Deluxe Dance Pad Hard Foam (V2.5) z produkce MayFlashe, prakticky se ovšem liší v kvalitě materiálů i v kvalitě zpracování. Deluxe V3 z produkce FutureMaxu má daleko hustější a tedy i tvrdší výplň, kvalitnější materiály a celkově je jeho spolehlivost a životnost vyšší. Taktéž má přesné rozložení senzorů dle rozměrů arkádové platformy - ze všech testovaných softpadů odpovídá nejlépe, stejně jako Impact.

Na rozdíl od Deluxe V2.5, má V3 tužší a opticky kvalitnější horní vrstvu, která nelepí na nohy. Ke kvalitě hraní přispívá i opravdu tvrdá hard foam výplň, do které se neboříte. Dodává pocit stability, usnadňuje odraz a přitom zmírňuje náraz při dopadu. Výplň má vysokou životnost a nesešlape se tak, jako měkká výplň u Deluxe Dance Padu. Ortogonální panely jsou navíc vyztužené, takže se na padu neztratíte a lze na něm hrát dobře i bez výplně.

Jako ostatní pady s výplní i V3 má trochu problém s přesností snímání. Ačkoliv jsou snímače dobře rozložené, občas se špatně odhaduje, kdy pad reálně sepne. Na tuto vlastnost si však po určité době hraní zvyknete.

Celková životnost Deluxe V3 je opravdu vysoká a nestává se, že by pad přestal najednou fungovat. Počítejte však s postupným opotřebením senzorů a dalších vnitřích částí, což se začne projevovat vynecháváním šipek nebo ghoststepováním?Ghoststep je způsobený opožděnou reakcí senzoru na podložce a znamená, že k potvrzení šipky reálně dojde dříve nebo později než hráč došlápnul. Ghoststepy se stávají na opotřebovaných podložkách, zejména při zvedání nohou ze snímače.. Životnost tohoto padu při běžném domácím užívání je přes jeden rok. Pad má celkem 5 konektorů a při hraní funguje bez lagů?Opožděná reakce podložky při hře. .

Známé varianty

Red Octame Ignition 3.0

RecOctane Ignition 3.0 / 5.0

Identická verze tohoto padu určená pro Americký trh, od Evropské verze se liší pouze potiskem. Verze 3.0 se prodávala s 3in1 konektorem, verze 5.0 má nový 5in1 konektor.


Porovnání výplní

To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite