image

Vybíráte podložku?

Nevíte jaká podložka je ta pravá? Která nejvíce vydrží, která je nejlevnější nebo která jde připojit třeba k Playstation nebo Nintendu Wii? Pomůžeme Vám! Testujeme každou u nás dostupnou taneční podložku a píšeme recenze, vy můžete vybírat.

Impact Dance Pad

Nejoblíbenější softpad na trhu.

Výrobce: Positive Gaming
Vyrábí MayFlash podle designu Positive Gaming.
Uvedení na trh: 2006
Typ: Softpad s vyztuženými šipkami
Doporučená cena: 1000 kč
Konektor: USB
Kompatibilní s DDR/ITG: Ano, odpovídá rozměrům?Rozměry padu odpovídají přesně standardním rozměrům, na padu lze hrát hry DDR a ITG tak, jak byly designované.
Kompatibilní s PIU: Ne?Pad nemá aktivní středové pole, proto na něm nelze PIU hrát.
PC USB Dance Pad

Bodové hodnocení

Citlivost: ********
Životnost: ********
Pocit ze hry: ********
Celkové hodnocení: ********

Recenze

By Centime

Impact vznikl jako jednoduchý kompromis mezi padem s výplní a bez výplně a již od počátku patří mezi nejoblíbenější softpady v Evropě. Vyztužené šipky napomáhají orientaci a tlumí nárazy, čímž alespoň trochu šetří Vaše klouby a přispívají k udržování dobrých sousedských vztahů zejména v panelových domech. Díky tomu, že v padu není žádná tlustá měkká vrstva, není hraní na Impactu tak vyčerpávající jako na softpadu s výplní. Protiskluzová úprava je srovnatelná s tou na Deluxe padech a mohla by tedy být o něco kvalitnější. Horní vrstva je z tuhého materiálu, který je vhodný zejména pro hraní v ponožkách. Grafická úprava se celkem výrazně odlišuje od Deluxe padů, vzhledem k tomu, že pad je na trhu již od roku 2006, zasloužil by si redesign.

Citlivostí senzorů a celkovou kvalitou hraní Impact často překonává i hardpady. Hraní na Impactu však v žádném případě nesimuluje hraní na platformě, už jen proto, že na platformě nemůžete šoupat nohama. Jako jeden z mála softpadů je Impact vhodný i pro hodně náročné hráče a velkou zátěž.

Životnost Impactu je nadstandardní ve své cenové kategorii a zřídka se stává, že by pad přestal z ničeho nic fungovat, nebo se někde trhal. Spíše očekávejte postupné zhoršení citlivosti senzorů vlivem jejich opotřebení, stejně jako opotřebení protiskluzové vrstvy. Životnost Impactu je také samozřejmě daná mírou zátěže, hlavně stylem a obtížností hry. Při běžném domácím hraní na pokročilé úrovni (medium/standard) můžete počítat s tím, že Impact vydrží minimálně rok aniž by se nějak snižovala kvalita hry.

Po připojení k PC se Impact automaticky mapuje ve Stepmanii 4.0, ITG for PC a EverStepu.

To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite