image

Přidejte se k nám!

Hudební hry Vás opravdu baví a máte chuť dělat něco pro druhé? Přidejte se k nám! Je úplně jedno jak dobře hrajete, která hra Vás baví, kolik Vám je let nebo čím se živíte, možností jak pomáhat je opravdu hodně.

Máte chuť podpořit dobrou věc?

Sponzorováním našeho sdružení přispějete ke kvalitě akcí které pořádáme a uděláte tak radost především jejich účastníkům, což bývají nejčastěji děti a mladiství. Jak? Naše občanské sdružení lze podpořit mnoha způsoby, ať už finančním darem na konkrétní potřebu (ceny do soutěží, hosting, pronájem prostor), věnováním cen do našich soutěží, zapůjčením techniky pro naše akce (projektor, reprosoustava či plátno¨) a potřebovali bychom také prostory pro pořádání pravidelných nebo zimních akcí či pro uskladnění techniky. Během uplynulých šesti let jsme spolupracovali s mnoha dobrovolníky i společnostmi, které nám velmi pomohly s naší každodenní činností a tak bychom jim teď rádi veřejně poděkovali za jejich pomoc a podporu:

Seznam sponzorů našeho sdružení


Rare-Items

Rare-Items je dovozce tanečních podložek, hudebních her a zábavní techniky do ČR, se kterým dlouhodobě spolupracujeme už několik let. Společnost se nespecializuje jen na prodej vybavení, ale dokáže zrealizovat velké akce pro firmy, školy, festivaly nebo soutěže a nám pomáhá s logistikou, půjčováním techniky a poskytováním cen do našich turnajů.

Infinite Production

Infinite Production se zaměřuje na služby v oblasti organizace akcí, ať se jedná o firemní večírky, roadshow, veletrhy, teambuildingy a další. Infinite nám pomáhá s realizací velkých akcí, výstav a Mistrovství od logistiky, přes techniku až po drobné ceny do našich soutěží.

Georadis s.r.o.

Georadis je společnost plná techniků a výzkumných pracovníků, kteří vyrábějí a distribuují přístroje pro detekci radiace od těch nejmenších přenosných, až po ty největší bránové, pod kterými projíždí celé vlaky. Našemu sdružení pomohli se zaplacením ročního provozu webových stránek a s udržením domény.


Výroční zprávy sdružení najdete na této adrese.

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite