image

Vybíráte podložku?

Nevíte jaká podložka je ta pravá? Která nejvíce vydrží, která je nejlevnější nebo která jde připojit třeba k Playstation nebo Nintendu Wii? Pomůžeme Vám! Testujeme každou u nás dostupnou taneční podložku a píšeme recenze, vy můžete vybírat.

Přehled výrobců tanečních podložek

Základní přehled výrobců tanečních podložek na světě.

Cobalt Flux

Vstup na trh tanečních her: 2004
Cobalt Flux vstoupil na trh se svojí stejnojmenou podložkou Cobalt Flux, která si okamžitě vybudovala reputaci nejlepšího hardpadu na trhu. Později Cobalt Flux rozšířil nabídku o několik modifikací této podložky pro komerční použití. Taneční podložky Cobalt Flux jsou velmi kvalitní a patří mezi ty dražší. V současnosti se do ČR dováží pouze základní model pro domácí uživatele.

DDR.CZ

Vstup na trh tanečních her: 2007
Český výrobce tanečních podložek, který se v současné době zaměřuje na vlastní podložky X-PAD. Tyto podložky vynikají originálním agresivním designem, avšak celkovou kvalitou jsou spíše podprůměrné. Občas se také v marketingových textech této firmy objevují nepravdivé informace.
DDR.CZ nereprezentuje DDR (Dance Dance Revolution), ani neprodává originální DDR podložky a hry.

FutureMAX

Vstup na trh tanečních her: 2000
FutureMAX pod vlastní značkou vyrabí pár modelů, které nejsou dostupné u ostatních výrobců. V softpadech je to Deluxe Dance Pad V3 - jediný softpad s výplní třetí generace dostupný na evropském trhu. V hardpadech pak TX4500 a FitPro pady - vylepšené TX pady pro náročnější uživatele, kterým se nechce investovat do profi řešení.

KONAMI

Vstup na trh tanečních her: 1998
Zakladatel žánru tanečních her. V současné době vyrábí pouze podložky pro taneční hry Dance Dance Revolution. Podložky značky KONAMI jsou považované za kvalitní, avšak jedná se pouze o základní model softpadu bez výplně.

MayFlash

Vstup na trh tanečních her: 2003
Čínský výrobce a distributor tanečních podložek. Kvalita softpadů vyrobená v MayFlashi je velmi různorodá, často záleží i na odběrateli. Hardpady značky MayFlash, označované jako TX, mají obvykle velmi nízkou kvalitu.

Positive Gaming

Vstup na trh tanečních her: 2001
Positive Gaming je jeden z hlavních výrobců tanečních her a podložek v Evropě. Strategie Positive Gamingu je, dle slov řiditele, "Překonat konkurenci špičkovou kvalitou produktů". V současné době má PG na trhu pouze dva druhy podložek - softpad Impact Dance Pad a hardpad Impact Arcade. Impact Dance Pad je určený především pro začátečníky a drží si reputaci nejlepšího softpadu na trhu. Druhá podložka Impact Arcade je zase velmi vhodná pro komerční použití.

Red Octane

Vstup na trh tanečních her: 2003
Americký výrobce tanečních podložek, který v současnosti nabízí taneční hry a podložky spíše okrajově. Dříve však patřil mezi hlavní inovátory v oboru. RedOctane stojí například za taneční podložkou Ignition, která dala jméno podložkám s výplní. V hardpadech má RedOctane podložku Afterburner, vylepšené TXko pro náročnější. Za zmínku stojí i fakt, že se jedná o vydavatele hry In The Groove PS2. Produkty RedOctane nejsou dostupné v EU.

To nejaktuálnější co řešíme:

MCR Pujcovna Tricka

Kontaktní informace:

Občanské sdružení Czech DDR
Na Mrázovce 26/14, 159 00 Praha 5
Bankovní spojení: 2308360001/5500
IČO: 27016765

Potřebujete pomoci?

Potřebujete pomoci s výběrem té správné hry? Hledáte podložku? Chcete se přidat k našemu sdružení? Pokud máte jakoukoliv otázku, pište na adresu info@czechddr.cz

Sponzor našich stránek:

infinite